Informācija lietotājam par sīkdatnēm

Sīkdatnes

GSK izmanto sīkdatnes, lai padarītu savas mājas lapas (t.sk., tās, kas pieejamas ar mobilo aplikāciju starpniecību) ērtākas lietotājiem un ir publicējusi šos Noteikumus par sīkdatnēm. Tie paskaidro, kas ir sīkdatnes un kā mēs tās izmantojam mājas lapās. Ja nevēlaties saņemt sīkdatnes, kamēr pārlūkojat šo mājas lapu, jūs varat mainīt savas pārlūkprogrammas/mobilo ierīču iestatījumus tā, lai tās jūs tiktu informēti par sīkdatņu saņemšanu vai arī to saņemšanu ierobežotu vai bloķētu pilnībā.

Sīkdatnes ir nelielas datu kopnes, ko veido ciparu un burtu virknes un kas tiek novietotas uz jūsu datora ar tīkla serveru palīdzību. Tās palīdz mājas lapas uzturētājam identificēt jūs starp citiem mājas lapas apmeklētājiem. Sīkdatnes nevar tikt veidotas kā pastāvīgas programmas un izmantotas, lai izplatītu datorvīrusus un iegūtu piekļuvi jūsu cietajam diskam. Mēs nevaram iegūt informāciju no jūsu datora cietā diska, pat ja uz tā novietojam sīkdatnes.

Dati, kas tiek iegūti ar sīkdatņu palīdzību no GSK mājas lapām, var tikt izmantoti dažādos veidos.Mēs neļaujam trešajām pusēm veikt reklāmas kampaņas mūsu mājas lapās, bet mēs nevaram kontrolēt reklamētājus, kuriem no interneta servisa nodrošinātāju puses ir dota atļauja izplatīt savu reklāmu, kamēr jūs caurlūkojat interneta saturu.

Jūs varat iegūt papildu informāciju par sīkdatņu administrēšanu savas pārlūkprogrammas Palīdzības vai mobilās ierīces Iestatījumu sadaļā, vai arī apmeklēt www.aboutcookies.org, kas piedāvā detalizētu informāciju par sīkdatņu administrēšanu populārākajās pārlūkprogrammās. Ņemiet vērā, ka, bloķējot sīkdatnes (t.sk., obligāti nepieciešamās), iespējams zaudēt iespēju pilnvērtīgi apskatīt un izmantot daļu no mūsu mājas lapā ietvertās informācijas.